MECZ
25.04.21 | 1. runda klasyf. | Vitaliy Sachko | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 7-62 | Ostrava Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vitaliy Sachko | Teimuraz Gabashvili | |
1. podanie % | 59/110 (54%) | 74/112 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/59 (66%) | 48/74 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/51 (51%) | 13/38 (34%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/112 (46%) | 45/110 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/222 (52%) | 106/222 (48%) |
Double foul | 6 | 10 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitaliy Sachko vs. Teimuraz Gabashvili - Wzajemne mecze
25.04.21 | 1. runda klasyf. | Vitaliy Sachko | Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | Ostrava Challenger | ceglana |
Vitaliy Sachko form & Teimuraz Gabashvili form
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Teimuraz Gabashvili - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |