MECZ
29.07.20 | 1. runda | Vitaliy Sachko | Adam Pavlasek | 6-4, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Adam Pavlasek | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Adam Pavlasek | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Vitaliy Sachko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-3 | Adam Pavlasek | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
3-3 | Adam Pavlasek | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Adam Pavlasek | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Adam Pavlasek | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Adam Pavlasek | |
0-0, 30-0 | ||
Vitaliy Sachko | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Adam Pavlasek | |
0-0, 30-0, 30-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Adam Pavlasek | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitaliy Sachko vs. Adam Pavlasek - Wzajemne mecze
29.07.20 | 1. runda | Vitaliy Sachko | Adam Pavlasek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Vitaliy Sachko form & Adam Pavlasek form
Vitaliy Sachko - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - krecz | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Adam Pavlasek - ostatnie mecze
Oeiras 2 - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Opava - dywanowa | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
07.08.21 Ćwierćfinał | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.21 2. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.21 1. runda | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
26.04.21 Klasyf. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
30.07.20 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - krecz | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |