MECZ
03.06.22 | Półfinał | Vit Kopriva | Filip Horansky | 1-6, 6-4, 6-3 | Prostejov Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vit Kopriva | Filip Horansky | |
1. podanie % | 57/84 (68%) | 57/89 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/57 (61%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/27 (48%) | 15/32 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/89 (45%) | 36/84 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/173 (51%) | 85/173 (49%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Vit Kopriva | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 | Filip Horansky | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vit Kopriva vs. Filip Horansky - Wzajemne mecze
03.06.22 | Półfinał | Vit Kopriva | Filip Horansky | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Prostejov Challenger | ceglana |
23.09.21 | 2. runda | Filip Horansky | Vit Kopriva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Bucharest Challenger | ceglana |
22.07.18 | 2. runda klasyf. | Filip Horansky | Vit Kopriva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Prague Challenger | ceglana |
Vit Kopriva form & Filip Horansky form
Vit Kopriva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Filip Horansky - ostatnie mecze
Bratislava Challenger - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
15.07.22 Ćwierćfinał | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 2. runda | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.22 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Todi Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
03.06.22 Półfinał | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.06.22 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.22 2. runda | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.05.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
28.04.22 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |