MECZ
11.05.22 | 1. runda | Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | 6-4, 1-6, 6-3 | Zagreb Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | |
1. podanie % | 48/75 (64%) | 76/97 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/48 (58%) | 41/76 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 11/21 (52%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/97 (46%) | 35/75 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/172 (49%) | 87/172 (51%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vit Kopriva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Vit Kopriva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vit Kopriva vs. Dimitar Kuzmanov - Wzajemne mecze
08.09.23 | Ćwierćfinał | Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Tulln Challenger | ceglana |
31.10.22 | 1. runda | Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bergamo Challenger | halowa |
11.05.22 | 1. runda | Vit Kopriva | Dimitar Kuzmanov | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | Zagreb Challenger | ceglana |
Vit Kopriva form & Dimitar Kuzmanov form
Vit Kopriva - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
25.09.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Dimitar Kuzmanov - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - krecz | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jan Choinski | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |