MECZ
20.10.21 | 1. runda | Victor Lilov | Andres Urrea | 7-5, 6-2 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Victor Lilov | Andres Urrea | |
1. podanie % | 40/65 (62%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/40 (73%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 23/65 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/122 (60%) | 49/122 (40%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
31.08.94, 29 lat
18660 $
31.08.94, 29 lat
18660 $
Victor Lilov vs. Andres Urrea - Wzajemne mecze
11.10.23 | 2. runda | Victor Lilov | Andres Urrea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Zapopan | ceglana |
20.10.21 | 1. runda | Victor Lilov | Andres Urrea | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Victor Lilov form & Andres Urrea form
Victor Lilov - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mwendwa Mbithi | 6-72, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Axel Nefve | 6-76, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Alexander Frusina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Ithaca - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Garrett Johns | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 7-63, 3-0, Alberto Colas Sanchez - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.23 2. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 1. runda | vs. Elijah Strode | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elijah Strode | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 6-75, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
14.10.23 Finał | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Półfinał | vs. Lorenzo Claverie | Lorenzo Claverie - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Enrique Pena | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luciano Tacchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alexandre Reco | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Guillaume Dalmasso | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu |
Andres Urrea - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Benjamin Torres | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Trey Hilderbrand | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daniel Vishnick | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Pranav Kumar | 7-61, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-74, 10-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kris Alessandro Hernandez Mariona | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lucas Nunez | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-75, 15-13 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-6, 1-4, - Andres Urrea - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Matias Soto | 1-6, 0-1, - Andres Urrea - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ezekiel Clark | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Max Benaim | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Quito - ceglana | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Brandon Perez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gerald Padilla Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Quito - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Maldonado | 5-7, 7-65, 9-11 | szczegóły meczu |