MECZ
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Viacheslav Ovchinnikov | Andrej Krajcik | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
29.08.02, 21 lat
29.08.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
28.09.00, 23 lat
28.09.00, 23 lat
Viacheslav Ovchinnikov vs. Andrej Krajcik - Wzajemne mecze
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Viacheslav Ovchinnikov | Andrej Krajcik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Viacheslav Ovchinnikov form & Andrej Krajcik form
Viacheslav Ovchinnikov - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 6-74, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Marsel Ilhan | Marsel Ilhan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Drona Walia | 6-4, Drona Walia - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Firas Fakhera | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kalman L. Boyd | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Walid Ahouda | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 6-74, 11-9 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rustam Sarmanov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Victorio Marquiselli | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Giacomo Gobbi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Loic Cloes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu |
Andrej Krajcik - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Grigory Shebekin | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yannick Castelnuovo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Tonejc | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julian Duval | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fedor Zamakhin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mariano Beltrame | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Janis Graski | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klampfl | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alessio Basile | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Voldrab | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 0-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 2-6, 6-0, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Paulovcak | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. David Petrovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |