Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
11.10.98, 25 lat
11.10.98, 25 lat
Vasko Mladenov vs. Ivan Mikhaylyuk - Wzajemne mecze
10.09.19 | Klasyf. | Vasko Mladenov | Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Varna | ceglana |
Vasko Mladenov form & Ivan Mikhaylyuk form
Vasko Mladenov - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.04.19 Ćwierćfinał | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Ivan Mikhaylyuk - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Del Federico | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 6-2, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Antonio Calderara | 6-0, 3-0, Antonio Calderara - krecz | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Bruno Figlia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emiliano Troche | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Daniel Litvinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Andrey Budanov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Ruzel Fathullin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Ameur Ben Hassen | 3-2, Ameur Ben Hassen - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 Klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |