MECZ
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Vasilios Caripi | Eskander Guryev | 2-6, 6-2, 10-6 | M15 Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
JAR
28.09.91, 32 lat
28.09.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
23.06.04, 19 lat
23.06.04, 19 lat
Vasilios Caripi vs. Eskander Guryev - Wzajemne mecze
25.06.23 | 1. runda klasyf. | Vasilios Caripi | Eskander Guryev | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | M25 Netanya | twarda |
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Vasilios Caripi | Eskander Guryev | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Akko | twarda |
Vasilios Caripi form & Eskander Guryev form
Vasilios Caripi - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sergis Kyratzis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yoav Levy | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Simon Knezevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Jeremy Zhang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Reed Crocker | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emmett Potter | 6-2, 6-73, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Nagel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gustaf Strom | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Eyal Shyovitz | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Ran Amar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 0-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-61, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hamish Stewart | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Herdoiza | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Alex Blanchar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Arman Zamani | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Basile | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ethan Denzel Sibanda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Maputo - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Eskander Guryev - ostatnie mecze
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Tim Ruehl | 6-3, 3-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Kirill Mishkin | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 2. runda klasyf. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Samuel Brosset | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-4, 5-7, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Demetris Azoides | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 2. runda klasyf. | vs. James Davis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ray Chetewy Ungar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
25.04.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Dudun | 3-6, 6-3, 16-14 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Egor Agafonov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Simeon Terziev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.12.22 1. runda | vs. Robin Bertrand | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Alexander Orlov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 0-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 6-1, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Maceo Simpson | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Moskovitz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |