MECZ
27.09.21 | 1. runda | Vasil Kirkov | Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | M25 Falun | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Vasil Kirkov | Sergey Fomin | |
1. podanie % | 30/42 (71%) | 29/53 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/30 (87%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/12 (83%) | 13/24 (54%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/53 (43%) | 6/42 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasil Kirkov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasil Kirkov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vasil Kirkov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vasil Kirkov vs. Sergey Fomin - Wzajemne mecze
27.09.21 | 1. runda | Vasil Kirkov | Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Falun | halowa |
12.02.18 | 1. runda | Sergey Fomin | Vasil Kirkov | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | Kazakhstan F1 | halowa |
Vasil Kirkov form & Sergey Fomin form
Vasil Kirkov - ostatnie mecze
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Naples - ceglana | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - krecz | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 2. runda | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.11.21 Półfinał | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
31.10.21 Finał | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.21 Półfinał | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - halowa | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
01.10.21 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.21 Ćwierćfinał | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.21 2. runda | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Plaisir - halowa | ||||
18.09.21 Półfinał | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Sergey Fomin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Finał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |