MECZ
24.11.20 | 1. runda klasyf. | Vadym Ursu | Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | M15 Bratislava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
18.08.00, 23 lat
18.08.00, 23 lat
Vadym Ursu vs. Andrej Stehlik - Wzajemne mecze
24.11.20 | 1. runda klasyf. | Vadym Ursu | Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Bratislava | halowa |
Vadym Ursu form & Andrej Stehlik form
Vadym Ursu - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Andrej Stehlik - ostatnie mecze
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pirolt | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Niklas Rohrer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bratislava - halowa | ||||
24.11.20 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |