MECZ
15.04.18 | 2. runda klasyf. | Vadim Kutsenko | Jae-Min Seol | 6-2, 6-3 | Kazakhstan F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vadim Kutsenko | Jae-Min Seol | |
1. podanie % | 21/38 (55%) | 36/59 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/21 (86%) | 25/36 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/17 (82%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/59 (47%) | 6/38 (16%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jae-Min Seol | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vadim Kutsenko | 0-1 | |
Vadim Kutsenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vadim Kutsenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vadim Kutsenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jae-Min Seol | |
0-0, 30-40 | ||
0-1 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vadim Kutsenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jae-Min Seol | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vadim Kutsenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Vadim Kutsenko | 3-2 | |
Vadim Kutsenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Jae-Min Seol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vadim Kutsenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
15.01.90, 34 lat
16549 $
15.01.90, 34 lat
16549 $
Vadim Kutsenko vs. Jae-Min Seol - Wzajemne mecze
15.04.18 | 2. runda klasyf. | Vadim Kutsenko | Jae-Min Seol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Kazakhstan F4 | ceglana |
Vadim Kutsenko form & Jae-Min Seol form
Vadim Kutsenko - ostatnie mecze
Georgia F3 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Maksim Tikhomirov | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ayubkhon Khasanov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
16.04.18 Klasyf. | vs. Matvey Minin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Jae-Min Seol | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
09.04.18 Klasyf. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Batyr Sapaev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan Challenger - halowa | ||||
30.01.12 1. runda klasyf. | vs. Ilya Belyaev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Iran F4 - ceglana | ||||
14.11.11 1. runda | vs. Mohammed Niaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.11 2. runda | vs. James Feaver | 0-4, - Vadim Kutsenko - krecz | szczegóły meczu | |
Izmir Challenger - twarda | ||||
19.09.11 1. runda klasyf. | vs. Simon Stadler | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi Challenger - twarda | ||||
15.08.11 1. runda klasyf. | vs. Vijayant Malik | - | szczegóły meczu | |
Izmir Challenger - twarda | ||||
20.09.10 1. runda klasyf. | vs. Jamie Delgado | 4-0, Jamie Delgado - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.10 2. runda klasyf. | vs. Sadik Kadir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Russia F8 - ceglana | ||||
06.09.10 1. runda | vs. Araik Arutunyan | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Russia F6 - ceglana | ||||
23.08.10 1. runda | vs. Edgar Gasparyan | 3-4, - Vadim Kutsenko - krecz | szczegóły meczu | |
Netherlands F2 - ceglana | ||||
27.06.05 1. runda | vs. Alberto Soriano-Maldonado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dnepropetrovsk - halowa | ||||
15.11.04 1. runda klasyf. | vs. Andy Ram | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - dywanowa | ||||
24.10.04 2. runda klasyf. | vs. Matwe Middelkoop | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.04 1. runda klasyf. | vs. Noam Okun | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Moscow - dywanowa | ||||
10.10.04 2. runda klasyf. | vs. Emin Agaev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.04 1. runda klasyf. | vs. Dmitri Mazur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bukhara - twarda | ||||
24.08.04 1. runda | vs. Pavel Snobel | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Samarkand - ceglana | ||||
18.08.04 2. runda | vs. Francesco Piccari | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.04 1. runda | vs. Gustavo Marcaccio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - ceglana | ||||
12.08.04 2. runda | vs. Steve Darcis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.04 1. runda | vs. Andrei Cherkasov | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mordovia - ceglana | ||||
05.08.04 2. runda | vs. Yordan Kanev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jae-Min Seol - ostatnie mecze
Thailand F7 - twarda | ||||
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Japan F3 - twarda | ||||
17.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Japan F2 - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F12 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F11 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F5 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.17 1. runda | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
26.04.17 2. runda | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.04.17 1. runda | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
17.04.17 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |