MECZ
07.02.21 | 1. runda klasyf. | Ugo Blanchet | Nicolas Tepmahc | 6-3, 1-6, 10-5 | M15 Grenoble | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ugo Blanchet | Nicolas Tepmahc | |
1. podanie % | 33/57 (58%) | 36/51 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/33 (64%) | 27/36 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 7/15 (47%) |
Zdobyte break-ball | 1/1 (100%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/51 (33%) | 21/57 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/108 (49%) | 55/108 (51%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 30-0, A-40[BP], 40-A | ||
Ugo Blanchet | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-3 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 1-5 | |
0-0, 0-30 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 1-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 7-5, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ugo Blanchet vs. Nicolas Tepmahc - Wzajemne mecze
28.06.21 | Klasyf. | Ugo Blanchet | Nicolas Tepmahc | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Bourg | ceglana |
07.02.21 | 1. runda klasyf. | Ugo Blanchet | Nicolas Tepmahc | 6-3, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Grenoble | halowa |
11.03.19 | Klasyf. | Nicolas Tepmahc | Ugo Blanchet | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Poitiers | halowa |
Ugo Blanchet form & Nicolas Tepmahc form
Ugo Blanchet - ostatnie mecze
Oeiras 3 - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Nicolas Tepmahc - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Gautier | 0-4, - Nicolas Tepmahc - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Fabio Coelho | Fabio Coelho - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 2-6, 2-5, - Nicolas Tepmahc - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Youssef Labbene | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-72, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Wissam Abderrahman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Pedro Araujo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Rigele Te | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Omni Kumar | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 6-3, 2-0, Koray Kirci - krecz | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Li Tu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |