MECZ
16.12.20 | 2. runda klasyf. | Tommaso Carnevale-Miino | Teodor-Dacian Craciun | 2-1, - krecz | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
05.05.00, 23 lat
05.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tommaso Carnevale-Miino vs. Teodor-Dacian Craciun - Wzajemne mecze
16.12.20 | 2. runda klasyf. | Tommaso Carnevale-Miino | Teodor-Dacian Craciun | 2-1, Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Tommaso Carnevale-Miino form & Teodor-Dacian Craciun form
Tommaso Carnevale-Miino - ostatnie mecze
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Laval - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Teodor-Dacian Craciun - ostatnie mecze
M15 Targu - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nini Gabriel Dica | - Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thanos Benos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Craiova - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-2, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 7-65, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 3-2, Henri Squire - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | - Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Brasov - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 7-61, 11-13 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Chitila - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-3, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-72, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
Romania F11 - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Bogdan Borza | 2-1, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F10 - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Matei Adrian Georgescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Romania F9 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Romania F8 - ceglana | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.18 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-63, 2-0, Filip Cristian Jianu - krecz | szczegóły meczu | |
Romania F1 - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 6-3, 4-5, - Teodor-Dacian Craciun - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
16.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |