MECZ
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Tommaso Carnevale-Miino | Bulat Galiev | 7-612, 0-6, 10-8 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
05.05.00, 23 lat
05.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
16.10.97, 26 lat
16.10.97, 26 lat
Tommaso Carnevale-Miino vs. Bulat Galiev - Wzajemne mecze
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Tommaso Carnevale-Miino | Bulat Galiev | 7-612, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Tommaso Carnevale-Miino form & Bulat Galiev form
Tommaso Carnevale-Miino - ostatnie mecze
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Laval - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Bulat Galiev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.22 1. runda klasyf. | vs. Timofei Akhlamenok | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 2. runda klasyf. | vs. Emil Pristauz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-712, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Antonio Campo | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Motin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alberto Orso | 6-73, 0-3, - Bulat Galiev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Danil Ozernoy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Naskidashvili | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Andrey Budanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-73, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mate Voros | 6-1, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Thiem | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu |