MECZ
18.02.20 | 2. runda | Tomas Machac | Teimuraz Gabashvili | 6-0, 6-3 | Koblenz Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Tomas Machac | Teimuraz Gabashvili | |
1. podanie % | 31/42 (74%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/31 (84%) | 16/32 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/11 (36%) | 10/27 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/59 (56%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 7 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tomas Machac | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Machac | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Machac | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Tomas Machac | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Machac | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Machac | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Machac | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Teimuraz Gabashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Machac | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tomas Machac vs. Teimuraz Gabashvili - Wzajemne mecze
18.02.20 | 2. runda | Tomas Machac | Teimuraz Gabashvili | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Koblenz Challenger | halowa |
Tomas Machac form & Teimuraz Gabashvili form
Tomas Machac - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
27.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jannik Sinner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 4. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Andy Murray | 5-7, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Andrey Rublev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Alexander Bublik | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-75, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elias Ymer | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Andy Murray | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Karen Khachanov | 4-6, 6-74, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-75, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Blake Ellis | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
22.11.23 Rubber 1 | vs. Jordan Thompson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 1-4, - Tomas Machac - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 Klasyf. | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jurij Rodionov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Laslo Djere | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stan Wawrinka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Dino Prizmic | 6-74, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu |
Teimuraz Gabashvili - ostatnie mecze
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |