MECZ
21.11.22 | 2. runda klasyf. | Tomas Lanik | Freddy Blaydes | 6-3, 7-63 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
13.12.05, 18 lat
13.12.05, 18 lat
Tomas Lanik vs. Freddy Blaydes - Wzajemne mecze
21.11.22 | 2. runda klasyf. | Tomas Lanik | Freddy Blaydes | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Tomas Lanik form & Freddy Blaydes form
Tomas Lanik - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Gerald Melzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |
Freddy Blaydes - ostatnie mecze
M25 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aryan Jit Singh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Shaw | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - trawiasta | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. David Quayle | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luc Koenig | 6-74, 6-2, 13-11 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
11.07.23 2. runda | vs. Yaroslav Demin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda | vs. Kevin Edengren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 7-67, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Hugo Cardinaud | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Reco | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. George Houghton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tiran Sanghera | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 2. runda klasyf. | vs. Massimo Giunta | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Raffael Schaer | 7-610, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darrshan Suresh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Carboni | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 6-72, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.23 Klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Aoran Wang | 7-65, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ying-Ze Chen | 3-0, Ying-Ze Chen - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Bingyu Yu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |