MECZ
13.10.19 | 1. runda klasyf. | Tom Schonenberg | Ronald Gabas | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
26.12.99, 24 lat
26.12.99, 24 lat
Tom Schonenberg vs. Ronald Gabas - Wzajemne mecze
13.10.19 | 1. runda klasyf. | Tom Schonenberg | Ronald Gabas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Tom Schonenberg form & Ronald Gabas form
Tom Schonenberg - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Ronald Gabas - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | - Ronald Gabas - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Rok Komac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Daniel Michalski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Giorgio Ricca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Vaughn Hunter | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lance Cohen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Patrik Nema | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
19.12.18 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Anis Achek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F39 - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anas Abdelouahid | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Harry Thursfield | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ignacio Montes Cuellar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandros Dinopoulos | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Filip Maric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Tomislav Brkic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F3 - ceglana | ||||
24.01.18 1. runda | vs. Jordi Samper-Montana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F2 - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Marko Stosic | 7-65, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Vejnovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Boris Savransky | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Gleb Alekseenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Philipp Schroll | 0-6, 0-1, - Ronald Gabas - krecz | szczegóły meczu | |
Czech Republic - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. William Flavell | 4-6, - Ronald Gabas - krecz | szczegóły meczu |