Izrael
01.03.02, 22 lat
01.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
16.11.99, 24 lat
16.11.99, 24 lat
Tom Saporta vs. Nir Vodavoz - Wzajemne mecze
15.05.22 | 1. runda klasyf. | Tom Saporta | Nir Vodavoz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Akko | twarda |
Tom Saporta form & Nir Vodavoz form
Tom Saporta - ostatnie mecze
M25 Herzlia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Itay Bity | 4-6, 1-4, - Tom Saporta - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Bloch | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Herzlia - twarda | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kfar - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Itay Bity | 2-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Amit Vales | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
08.11.21 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gur Libal | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
01.11.21 Klasyf. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pretoria - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Keenan Mayo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nir Vodavoz - ostatnie mecze
M15 Kfar - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |