MECZ
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Tom Kocevar-Desman | Stamatis Kapiris | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
02.06.99, 24 lat
02.06.99, 24 lat
Tom Kocevar-Desman vs. Stamatis Kapiris - Wzajemne mecze
16.02.20 | 1. runda klasyf. | Tom Kocevar-Desman | Stamatis Kapiris | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Tom Kocevar-Desman form & Stamatis Kapiris form
Tom Kocevar-Desman - ostatnie mecze
M25 Vilnius - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 Klasyf. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
28.08.21 Półfinał | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Velenje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Troisdorf - ceglana | ||||
14.05.21 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.05.21 2. runda | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Stamatis Kapiris - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Petr Michnev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dimitrios Choumis | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Niklas Rohrer | 2-6, 6-1, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Peter Bothwell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Alexandros Roumpis | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Matthew Hingley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lebanon F2 - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 Klasyf. | vs. Joe Cooper | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Shcherba | 1-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Lebanon F1 - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sabit Suntic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F4 - ceglana | ||||
27.08.18 Klasyf. | vs. Aleksa Ciric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Danut Cuc | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Serbia F3 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nemanja Tosic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Besir Durguti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Serbia F1 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Skadarka | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |