MECZ
27.10.21 | 1. runda | Tom Gentzsch | Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-2 | M15 Parnu | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Tom Gentzsch | Robertas Vrzesinski | |
1. podanie % | 21/47 (45%) | 36/44 (82%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/21 (76%) | 16/36 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/26 (58%) | 1/8 (13%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/44 (61%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 10 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tom Gentzsch | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tom Gentzsch | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tom Gentzsch | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tom Gentzsch | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tom Gentzsch | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tom Gentzsch | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tom Gentzsch | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Robertas Vrzesinski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tom Gentzsch | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Litwa
02.03.98, 26 lat
02.03.98, 26 lat
Tom Gentzsch vs. Robertas Vrzesinski - Wzajemne mecze
27.10.21 | 1. runda | Tom Gentzsch | Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Parnu | halowa |
Tom Gentzsch form & Robertas Vrzesinski form
Tom Gentzsch - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ben Weintraub | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lilian Marmousez | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Darwin Blanch | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Max Hans Rehberg | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Lasse Poertner | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Justin Engel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Daniel Masur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Hazem Naow | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Max Hans Rehberg | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Marc Majdandzic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Jack Karlsson Wistrand | 7-64, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Fabio Fognini | 7-67, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nikola Basic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Nicolas Kobelt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu |
Robertas Vrzesinski - ostatnie mecze
M25 Portimao - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Samm Butler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Valerio Aboian | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Yann Wojcik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Piotr Pawlak | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.21 Klasyf. | vs. Zoltan Szabo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jesus Echevarri | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Javier Molino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Tristan Meraut | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nuutti Jokinen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laurent Rochette | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Aleksas Tverijonas | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-73, 10-12 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. George Davies | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Poland F7 - ceglana | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Pawel Juszczak | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Dominik Nazaruk | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Latvia F1 - ceglana | ||||
02.08.18 Ćwierćfinał | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.08.18 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda | vs. Martins Rocens | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |