MECZ
11.01.23 | 1. runda | Tom Evans | Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-3 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tom Evans | Bekkhan Atlangeriev | |
1. podanie % | 27/44 (61%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/27 (85%) | 16/28 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/49 (55%) | 12/44 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Australia
29.03.01, 23 lat
13604 $
29.03.01, 23 lat
13604 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tom Evans vs. Bekkhan Atlangeriev - Wzajemne mecze
11.01.23 | 1. runda | Tom Evans | Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Tom Evans form & Bekkhan Atlangeriev form
Tom Evans - ostatnie mecze
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-75, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Kokoro Isomura | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 2-1, Timmy Karpinski - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ethan Cook | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Darwin - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yamato Sueoka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Skander Mansouri | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Stefano Reitano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Fomin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matija Samardzic | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veljko Krstic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Loris Pourroy | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Hady Habib | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Derek Pham | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Jack Loutit | 6-0, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Drona Walia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Lukas Palovic | 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Raffael Schaer | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | Lyle Zaloumis - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Bekkhan Atlangeriev - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Yousef Khamis | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bhilai - twarda | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Rishi Reddy | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu |