MECZ
07.10.22 | Ćwierćfinał | Timofey Skatov | Mate Valkusz | 1-6, 7-5, 4-0, - krecz | Parma Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Timofey Skatov | Mate Valkusz | |
1. podanie % | 55/72 (76%) | 49/82 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/55 (56%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 14/33 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/82 (49%) | 31/72 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/154 (53%) | 73/154 (47%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mate Valkusz | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timofey Skatov vs. Mate Valkusz - Wzajemne mecze
07.10.22 | Ćwierćfinał | Timofey Skatov | Mate Valkusz | 1-6, 7-5, 4-0, Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | Parma Challenger | ceglana |
Timofey Skatov form & Mate Valkusz form
Timofey Skatov - ostatnie mecze
Barletta Challenger - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - krecz | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Mate Valkusz - ostatnie mecze
Estoril - ceglana | ||||
30.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - krecz | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |