MECZ
16.11.20 | 1. runda klasyf. | Timo Stodder | Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timo Stodder vs. Robert Strombachs - Wzajemne mecze
16.11.20 | 1. runda klasyf. | Timo Stodder | Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Timo Stodder form & Robert Strombachs form
Timo Stodder - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu |
Robert Strombachs - ostatnie mecze
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - krecz | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |