MECZ
29.05.22 | 1. runda klasyf. | Timo Stodder | Alexey Vatutin | 6-3, 6-3 | Poznan Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Timo Stodder | Alexey Vatutin | |
1. podanie % | 34/62 (55%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/34 (74%) | 18/34 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 7/15 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/49 (49%) | 23/62 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Timo Stodder | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timo Stodder | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timo Stodder | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timo Stodder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Timo Stodder vs. Alexey Vatutin - Wzajemne mecze
29.05.22 | 1. runda klasyf. | Timo Stodder | Alexey Vatutin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Poznan Challenger | ceglana |
Timo Stodder form & Alexey Vatutin form
Timo Stodder - ostatnie mecze
M15 Porec - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu |
Alexey Vatutin - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - krecz | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |