MECZ
21.05.23 | 2. runda klasyf. | Tim Heger | Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | M15 Warmbad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
26.10.99, 24 lat
14148 $
26.10.99, 24 lat
14148 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
05.01.03, 21 lat
13737 $
05.01.03, 21 lat
13737 $
Tim Heger vs. Pietro Pampanin - Wzajemne mecze
21.05.23 | 2. runda klasyf. | Tim Heger | Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Warmbad | ceglana |
Tim Heger form & Pietro Pampanin form
Tim Heger - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
17.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Pietro Pampanin - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nicolas Ifi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-74, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Enzo Wallart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Versteegh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Leyton Rivera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Noah Perfetti | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Gabriele Volpi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emil Rast | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-4, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Fomin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Rayane Oumaouche | 6-72, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Leopold Zima | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Jack Molloy | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Francisco Rocha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kirill Mishkin | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |