MECZ
18.10.21 | 2. runda klasyf. | Tim Heger | Illia Stoliar | 6-2, 6-0 | M25 Quinta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Tim Heger | Illia Stoliar | |
1. podanie % | 30/38 (79%) | 28/52 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/30 (87%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/8 (38%) | 6/24 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/52 (56%) | 9/38 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 8 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tim Heger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Illia Stoliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Heger | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Illia Stoliar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Heger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Illia Stoliar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Heger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Illia Stoliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tim Heger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Illia Stoliar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tim Heger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Illia Stoliar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Heger | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Illia Stoliar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Niemcy
26.10.99, 24 lat
14148 $
26.10.99, 24 lat
14148 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
06.06.99, 24 lat
06.06.99, 24 lat
Tim Heger vs. Illia Stoliar - Wzajemne mecze
18.10.21 | 2. runda klasyf. | Tim Heger | Illia Stoliar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Quinta | twarda |
Tim Heger form & Illia Stoliar form
Tim Heger - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 1. runda | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Saarlouis - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
17.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Illia Stoliar - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniels Tens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Batista | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elian Mario Gabriel Caballero | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Herrero | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Castelo - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Daniel Rodrigues | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Nuno Pinheiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martim Leote Prata | 6-75, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Simone Vaccari | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.09.22 2. runda klasyf. | vs. Andre Amaro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Nuno Pinheiro | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Setubal - twarda | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Peter Sychev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Castelo - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Forti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
25.03.22 1. runda | vs. Miguel Gomes | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |