MECZ
19.04.19 | Ćwierćfinał | Thomaz Bellucci | Attila Balazs | 6-2, 6-2 | Tunis Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Thomaz Bellucci | Attila Balazs | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/28 (61%) | 13/32 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/53 (60%) | 17/47 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Thomaz Bellucci | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Attila Balazs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thomaz Bellucci | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Attila Balazs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Thomaz Bellucci | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thomaz Bellucci vs. Attila Balazs - Wzajemne mecze
19.04.19 | Ćwierćfinał | Thomaz Bellucci | Attila Balazs | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Tunis Challenger | ceglana |
Thomaz Bellucci form & Attila Balazs form
Thomaz Bellucci - ostatnie mecze
Rio de - ceglana | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Jurgen Briand | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Luke Johnson | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Malek Jaziri | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 7-68, 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Emilio Nava | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife Challenger - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. David Vega Hernandez | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Matteo Viola | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Facundo Mena | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Weston - ceglana | ||||
02.07.21 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-3, 3-6, 2-4, - Thomaz Bellucci - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Champaign - twarda | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Kyle Seelig | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Roy Smith | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tulsa - twarda | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Attila Balazs - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
08.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - krecz | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - krecz | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
02.02.21 1. runda | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - krecz | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.20 Klasyf. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.20 1. runda klasyf. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.10.20 2. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.20 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
23.02.20 Półfinał | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.02.20 Ćwierćfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.20 Klasyf. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |