MECZ
23.08.20 | 1. runda klasyf. | Thijmen Loof | Alexander Wolfschmidt | 6-2, 7-65 | M25 Poznan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
15.07.02, 21 lat
15.07.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
15.03.00, 24 lat
15.03.00, 24 lat
Thijmen Loof vs. Alexander Wolfschmidt - Wzajemne mecze
23.08.20 | 1. runda klasyf. | Thijmen Loof | Alexander Wolfschmidt | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | M25 Poznan | ceglana |
Thijmen Loof form & Alexander Wolfschmidt form
Thijmen Loof - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Lannion - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Aryan Shah | 0-5, - Thijmen Loof - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Rohan Mehra | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jelle Sels | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-65, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Aryan Shah | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Changli Zhang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zhou Mingzhou | - | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
16.11.23 1. runda | vs. Jumpei Yamasaki | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Patrik Oplustil | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jagmeet Singh | 4-6, 1-1, - Thijmen Loof - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rein Koenders | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Wolfschmidt - ostatnie mecze
M25 Loule - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Da Silva | 6-0, 6-78, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniels Tens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nico Hornitschek | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
08.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alberto Sanna | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Biondolillo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Lambermont - ceglana | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Noah Schlagenhauf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Christian Frederick Cantos Siemers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maxence Faniel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.22 Klasyf. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Maikel De Boes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Baroni | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Bern - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | - Alexander Wolfschmidt - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda klasyf. | vs. Filippo Speziali | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Antonio Massara | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |