MECZ
17.08.20 | 2. runda klasyf. | Thiago Agustin Tirante | Neil Oberleitner | 7-5, 6-1 | M25 Vogau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Thiago Agustin Tirante vs. Neil Oberleitner - Wzajemne mecze
17.08.20 | 2. runda klasyf. | Thiago Agustin Tirante | Neil Oberleitner | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Vogau | ceglana |
Thiago Agustin Tirante form & Neil Oberleitner form
Thiago Agustin Tirante - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
09.02.24 2. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |
Neil Oberleitner - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |