MECZ
12.04.22 | 1. runda | Tao Mu | Stefanos Sakellaridis | 6-2, 4-6, 7-5 | M25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tao Mu | Stefanos Sakellaridis | |
1. podanie % | 42/78 (54%) | 45/90 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/42 (55%) | 27/45 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/36 (61%) | 19/45 (42%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/90 (49%) | 33/78 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/168 (53%) | 79/168 (47%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tao Mu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tao Mu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tao Mu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tao Mu | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Tao Mu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tao Mu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tao Mu | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tao Mu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tao Mu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Stefanos Sakellaridis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tao Mu vs. Stefanos Sakellaridis - Wzajemne mecze
04.09.23 | 1. runda klasyf. | Tao Mu | Stefanos Sakellaridis | 7-5, Stefanos Sakellaridis - krecz | szczegóły meczu | Shanghai Challenger | twarda |
26.10.22 | 1. runda | Stefanos Sakellaridis | Tao Mu | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
12.04.22 | 1. runda | Tao Mu | Stefanos Sakellaridis | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | M25 Santa | ceglana |
Tao Mu form & Stefanos Sakellaridis form
Tao Mu - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 7-62, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | - | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ilia Simakin | 5-7, 1-1, - Tao Mu - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Thando Longwe-Smit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.12.23 1. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. John Echeverria | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 7-5, 4-6, - Tao Mu - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aoran Wang | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Yan Bai | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, Stefanos Sakellaridis - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Xiaofei Wang | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jie Cui | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Hanwen Li | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Stefanos Sakellaridis - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |