MECZ
16.07.21 | Ćwierćfinał | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 3-6, 6-3, 6-2 | Amersfoort Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | |
1. podanie % | 52/86 (60%) | 64/87 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/52 (75%) | 41/64 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/34 (50%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/87 (40%) | 30/86 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 6 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tallon Griekspoor | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Tallon Griekspoor | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tallon Griekspoor | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Tallon Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Tallon Griekspoor | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tallon Griekspoor | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tallon Griekspoor | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tallon Griekspoor | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tallon Griekspoor | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tallon Griekspoor | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tallon Griekspoor vs. Kimmer Coppejans - Wzajemne mecze
16.07.21 | Ćwierćfinał | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Amersfoort Challenger | ceglana |
24.08.20 | 2. runda | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Prague II | ceglana |
17.08.20 | 2. runda | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Prague Challenger | ceglana |
26.07.19 | Ćwierćfinał | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Tampere Challenger | ceglana |
10.05.19 | 3. runda | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Braga Challenger | ceglana |
27.04.18 | Ćwierćfinał | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Francavilla Challenger | ceglana |
25.07.17 | 1. runda | Tallon Griekspoor | Kimmer Coppejans | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Tampere Challenger | ceglana |
Tallon Griekspoor form & Kimmer Coppejans form
Tallon Griekspoor - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Jannik Sinner | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Alex Michelsen | 7-65, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.24 3. runda | vs. Alexander Zverev | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Alexander Bublik | 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Abedallah Shelbayh | 7-5, 2-0, Abedallah Shelbayh - krecz | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Jannik Sinner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 7-67, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Leandro Riedi | 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-1, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Roman Safiullin | 2-6, 3-6, 7-63, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Borna Coric | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.23 | vs. Jannik Sinner | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
02.11.23 3. runda | vs. Novak Djokovic | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 2. runda | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hubert Hurkacz | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Pavel Kotov | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
06.10.23 2. runda | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 2-3, - Tallon Griekspoor - krecz | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
01.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Borna Gojo | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu |
Kimmer Coppejans - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu |