MECZ
01.07.17 | Półfinał | Tae-Woo Lee | Seong-Gook Oh | 6-2, 5-7, 6-3 | Korea F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Tae-Woo Lee | Seong-Gook Oh | |
1. podanie % | 51/86 (59%) | 68/108 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/51 (69%) | 41/68 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/35 (60%) | 17/40 (43%) |
Zdobyte break-ball | 5/16 (31%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/108 (46%) | 30/86 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/194 (55%) | 88/194 (45%) |
Double foul | 3 | 16 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Tae-Woo Lee vs. Seong-Gook Oh - Wzajemne mecze
01.07.17 | Półfinał | Tae-Woo Lee | Seong-Gook Oh | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Korea F5 | ceglana |
14.06.17 | 1. runda | Tae-Woo Lee | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Korea F3 | twarda |
31.08.15 | Klasyf. | Tae-Woo Lee | Seong-Gook Oh | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Korea F6 | ceglana |
Tae-Woo Lee form & Seong-Gook Oh form
Tae-Woo Lee - ostatnie mecze
M25 Anseong - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Hong Chung | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jaewoo Park | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Woodam Song | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Jun Ha Hyun | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jungmin Hwang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. David Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Seydina Andre | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.22 Klasyf. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Joshua Luck | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.12.22 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alessio Savoldi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.22 Klasyf. | vs. Alan Bojarski | 6-72, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Aryan Lakshmanan | 4-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 5-7, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Ainius Sabaliauskas | 3-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yassin Adel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Daniele Capecchi | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Seong-Gook Oh - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Changwon - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gimcheon - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
08.06.19 Ćwierćfinał | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.19 Półfinał | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |