MECZ
07.11.21 | 1. runda klasyf. | Tadas Babelis | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | M15 Benicarlo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Litwa
25.02.97, 27 lat
11404 $
25.02.97, 27 lat
11404 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
18.09.00, 23 lat
18.09.00, 23 lat
Tadas Babelis vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - Wzajemne mecze
07.11.21 | 1. runda klasyf. | Tadas Babelis | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Benicarlo | ceglana |
Tadas Babelis form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Tadas Babelis - ostatnie mecze
Vilnius Challenger - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Jack Gibbens | 5-7, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louis Bowden | 5-7, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 6-72, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Vilnius - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | - | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.21 Półfinał | vs. Cayetano March | 3-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.12.21 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 4-6, 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.12.21 2. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.21 Klasyf. | vs. Omar Fields | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.12.21 2. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Ivan Bas Mengual | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lamine Ouahab | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. August Ehrnrooth | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cary Challenger - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Conor Berg | 6-74, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Conor Berg | 6-74, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu |
Stefan Cizelj-Zivkovic - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 7-5, 6-70, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Christopher Bulus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |