MECZ
17.01.20 | Półfinał | Steve Johnson | Andrea Vavassori | 6-3, 6-1 | Bendigo Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Steve Johnson | Andrea Vavassori | |
1. podanie % | 33/44 (75%) | 25/41 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 17/25 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/41 (49%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Andrea Vavassori | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steve Johnson | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Vavassori | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Steve Johnson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Andrea Vavassori | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steve Johnson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Andrea Vavassori | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Steve Johnson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Andrea Vavassori | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Steve Johnson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Vavassori | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Steve Johnson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Andrea Vavassori | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Steve Johnson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Andrea Vavassori | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steve Johnson | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Steve Johnson vs. Andrea Vavassori - Wzajemne mecze
17.01.20 | Półfinał | Steve Johnson | Andrea Vavassori | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Bendigo Challenger | twarda |
Steve Johnson form & Andrea Vavassori form
Steve Johnson - ostatnie mecze
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emilio Nava | 7-66, 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Terence Atmane | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Michael Mmoh | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nishesh Basavareddy | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Christian Harrison | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Stefan Dostanic | 7-63, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
06.08.23 Finał | vs. Arthur Cazaux | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Tennys Sandgren | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Eliot Spizzirri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Nishesh Basavareddy | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
09.07.23 Finał | vs. Mikhail Kukushkin | 6-4, 6-77, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.07.23 Półfinał | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-70, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. James McCabe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Stricker | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Andrea Vavassori - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 6-2, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 7-62, 7-65 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Ethan Quinn | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matias Soto | 6-710, 6-76 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Alcaraz | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Laslo Djere | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 Klasyf. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Mate Valkusz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-71, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Jin | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Karl Friberg | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
22.10.23 Klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 7-65, 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |