MECZ
30.01.23 | 2. runda klasyf. | Stephanos Schinas | Luca Hesselmann | 5-7, 6-4, 10-2 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Stephanos Schinas | Luca Hesselmann | |
1. podanie % | 44/84 (52%) | 52/82 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/44 (66%) | 26/52 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/40 (50%) | 18/30 (60%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/82 (46%) | 35/84 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/166 (52%) | 79/166 (48%) |
Double foul | 12 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Luca Hesselmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Stephanos Schinas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Luca Hesselmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stephanos Schinas | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Luca Hesselmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stephanos Schinas | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Luca Hesselmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanos Schinas | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Luca Hesselmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanos Schinas | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Luca Hesselmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stephanos Schinas | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Luca Hesselmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephanos Schinas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Luca Hesselmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephanos Schinas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Luca Hesselmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanos Schinas | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Luca Hesselmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stephanos Schinas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Luca Hesselmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stephanos Schinas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Luca Hesselmann | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 8-2, 9-2 | ||
10-2 |
Grecja
13.05.97, 26 lat
13.05.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
23.06.00, 23 lat
23.06.00, 23 lat
Stephanos Schinas vs. Luca Hesselmann - Wzajemne mecze
30.01.23 | 2. runda klasyf. | Stephanos Schinas | Luca Hesselmann | 5-7, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Stephanos Schinas form & Luca Hesselmann form
Stephanos Schinas - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adam Kushnir | 6-0, 4-0, Adam Kushnir - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Patrik Oplustil | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Johnson | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Corban Crowther | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Christos Glavas | 2-6, 7-67, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabio Renato Schueler | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Leo Gutjahr | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maximo Nagele | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Theodoros Marios Valtsis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Freitag | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 7-63, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Sorensen | 3-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Benoit Torcq | 7-67, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Dorian Kos | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Mikolaj Lis | 3-6, 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Andy Allen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Luca Hesselmann - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vitalii Hnidets | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simon Levy | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Benes | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Geni Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gregor Hausberger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Devin Badenhorst | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yudai Umeoka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Pepijn Bastiaansen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Serafin Zund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Johannes Haerteis | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Michael | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Parenti | 3-6, 7-66, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Wedel | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Essa Qabazard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Michael Agwi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Torben Steinorth | 6-1, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Matteo Sobbe | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Janousek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Kenta Miyoshi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maximus Kawabata | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 1-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. John Sperle | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |