MECZ
05.05.23 | Ćwierćfinał | Skander Mansouri | Pawel Juszczak | 6-1, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Skander Mansouri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pawel Juszczak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Skander Mansouri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Pawel Juszczak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Pawel Juszczak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Pawel Juszczak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Pawel Juszczak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Pawel Juszczak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Pawel Juszczak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Skander Mansouri | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Pawel Juszczak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Skander Mansouri vs. Pawel Juszczak - Wzajemne mecze
05.05.23 | Ćwierćfinał | Skander Mansouri | Pawel Juszczak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Skander Mansouri form & Pawel Juszczak form
Skander Mansouri - ostatnie mecze
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chicago Challenger - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Kei Nishikori | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu |
Pawel Juszczak - ostatnie mecze
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
02.07.23 Finał | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.23 Półfinał | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Litija - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.05.23 Półfinał | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |