MECZ
29.04.23 | Półfinał | Simon Anthony Ivanov | Sergey Fomin | 6-1, 6-75, 6-3 | M15 Alaminos | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Simon Anthony Ivanov | Sergey Fomin | |
1. podanie % | 65/110 (59%) | 37/86 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/65 (63%) | 24/37 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/45 (49%) | 17/49 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/86 (52%) | 47/110 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/196 (55%) | 88/196 (45%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Simon Anthony Ivanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simon Anthony Ivanov | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Simon Anthony Ivanov | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Simon Anthony Ivanov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Simon Anthony Ivanov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Anthony Ivanov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Simon Anthony Ivanov vs. Sergey Fomin - Wzajemne mecze
29.04.23 | Półfinał | Simon Anthony Ivanov | Sergey Fomin | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Alaminos | ceglana |
Simon Anthony Ivanov form & Sergey Fomin form
Simon Anthony Ivanov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 0-3, - Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. David Prasievi | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Joshua Goodger | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 3-0, Stefanos Sakellaridis - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nicholas David Ionel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Fajta | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 7-68, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Marc Majdandzic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-70, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Antonio Massara | 7-68, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-4, - Simon Anthony Ivanov - krecz | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 3-6, 7-68 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.05.23 Półfinał | vs. Simone Roncalli | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Sergey Fomin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |