MECZ
04.04.22 | Klasyf. | Sho Shimabukuro | Benjamin Lock | 6-4, 6-2 | Salinas Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sho Shimabukuro | Benjamin Lock | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 50/61 (82%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/28 (86%) | 28/50 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 8/11 (73%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/61 (41%) | 10/47 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 4 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sho Shimabukuro | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sho Shimabukuro | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sho Shimabukuro | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sho Shimabukuro | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sho Shimabukuro | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sho Shimabukuro | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 | Benjamin Lock | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sho Shimabukuro vs. Benjamin Lock - Wzajemne mecze
04.04.22 | Klasyf. | Sho Shimabukuro | Benjamin Lock | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Salinas Challenger | twarda |
24.02.20 | 1. runda | Benjamin Lock | Sho Shimabukuro | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | Calgary Challenger | halowa |
Sho Shimabukuro form & Benjamin Lock form
Sho Shimabukuro - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Benjamin Lock - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |