MECZ
08.02.21 | 2. runda klasyf. | Sergey Fomin | Paul Woerner | 6-2, 5-7, 10-7 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sergey Fomin vs. Paul Woerner - Wzajemne mecze
08.02.21 | 2. runda klasyf. | Sergey Fomin | Paul Woerner | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Sergey Fomin form & Paul Woerner form
Sergey Fomin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Paul Woerner - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
04.08.23 2. runda | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |