MECZ
23.06.19 | Finał | Seong Chan Hong | Yuta Shimizu | 6-1, 5-7, 6-2 | M15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Chan Hong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seong Chan Hong | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seong Chan Hong | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Seong Chan Hong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seong Chan Hong | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Seong Chan Hong | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Seong Chan Hong | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seong Chan Hong | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Seong Chan Hong | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Seong Chan Hong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Chan Hong | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seong Chan Hong | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Seong Chan Hong | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Seong Chan Hong vs. Yuta Shimizu - Wzajemne mecze
23.06.19 | Finał | Seong Chan Hong | Yuta Shimizu | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
14.06.19 | Ćwierćfinał | Yuta Shimizu | Seong Chan Hong | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Gimcheon | twarda |
28.03.17 | 1. runda | Seong Chan Hong | Yuta Shimizu | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | Japan F4 | twarda |
Seong Chan Hong form & Yuta Shimizu form
Seong Chan Hong - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. David Goffin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Jakub Mensik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Sumit Nagal | 2-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 3-6, 7-62, 6-77 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Matteo Gigante | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 6-2, Dennis Novak - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Siwanat Auytayakul | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
05.01.24 Półfinał | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Omar Jasika | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
21.11.23 2. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 7-66, 7-66 | szczegóły meczu |
Yuta Shimizu - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
25.11.23 Finał | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |