MECZ
02.04.23 | 1. runda klasyf. | Semen Voronin | Roman Walewski | 6-3, 1-2, - krecz | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
30.09.03, 20 lat
30.09.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
29.03.02, 22 lat
29.03.02, 22 lat
Semen Voronin vs. Roman Walewski - Wzajemne mecze
02.04.23 | 1. runda klasyf. | Semen Voronin | Roman Walewski | 6-3, 1-2, Roman Walewski - krecz | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Semen Voronin form & Roman Walewski form
Semen Voronin - ostatnie mecze
M25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Goncharov | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 Klasyf. | vs. Niksa Arsic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Mal Agushi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Guillaume Majcher | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Walewski | 6-3, 1-2, Roman Walewski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 3-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Venedikt Tsirikidze | 3-6, 7-60, 3-10 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Carbone | 3-0, Lorenzo Carbone - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Joshua Nuyts | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Alexander Chepik | 7-61, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Roman Walewski - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Evseev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Campagnola | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kostiantyn Aksonov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jiri Jindacek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rancho - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 3-6, 2-1, - Roman Walewski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Salvador Monteiro | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Luis Francisco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Dwaine Duncan | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rayane Oumaouche | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ethan Farlie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Wiedenmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |