MECZ
24.07.19 | 1. runda | Sebastien Boltz | Evan Furness | 3-4, - krecz | M25 Troyes | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sebastien Boltz | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0 | ||
Sebastien Boltz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Sebastien Boltz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sebastien Boltz | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Evan Furness | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sebastien Boltz vs. Evan Furness - Wzajemne mecze
24.07.19 | 1. runda | Sebastien Boltz | Evan Furness | 3-4, Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | M25 Troyes | ceglana |
13.10.16 | 2. runda | Evan Furness | Sebastien Boltz | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | France F22 | halowa |
Sebastien Boltz form & Evan Furness form
Sebastien Boltz - ostatnie mecze
M15 Villers - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Chris Rodesch | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Imrane Bentekhici | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Troyes - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Evan Furness | 3-4, Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Uriage - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Gianni Mina | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Pierre Faivre | 6-75, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Alexis Musialek | 7-65, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maxence Broville | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.04.19 Klasyf. | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F21 - halowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Samuel Brosset | 5-7, - Sebastien Boltz - krecz | szczegóły meczu | |
France F20 - halowa | ||||
06.10.18 Półfinał | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Matteo Martineau | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Samuel Brosset | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F18 - halowa | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Gregoire Jacq | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
France F17 - halowa | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Linus Frost | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
France F16 - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Clement Chidekh | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F22 - twarda | ||||
10.08.18 Ćwierćfinał | vs. Axel Geller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.18 2. runda | vs. Andres Andrade | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.18 1. runda | vs. Trevor Allen Johnson | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F21 - twarda | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Keegan Smith | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
USA F20 - twarda | ||||
25.07.18 2. runda | vs. John Mcnally | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Nick Chappell | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Evan Furness - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Lucas Gerch | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
25.03.23 Półfinał | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |