MECZ
18.09.22 | 1. runda klasyf. | Sebastian Gima | Remy Bertola | 6-2, 6-1 | Sibiu Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sebastian Gima | Remy Bertola | |
1. podanie % | 33/49 (67%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 10/22 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/56 (55%) | 19/49 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Gima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Gima | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sebastian Gima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 6-1 | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sebastian Gima vs. Remy Bertola - Wzajemne mecze
18.09.22 | 1. runda klasyf. | Sebastian Gima | Remy Bertola | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Sibiu Challenger | ceglana |
Sebastian Gima form & Remy Bertola form
Sebastian Gima - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Filip Duda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-1, 3-1, Michael Vrbensky - krecz | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Remy Bertola - ostatnie mecze
Shenzhen 1 - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Yuta Shimizu | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.04.24 Klasyf. | vs. Akira Santillan | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 6-3, 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu |