MECZ
09.11.20 | 2. runda klasyf. | Sean Hodkin | Dominik Recek | 6-4, 6-1 | M15 Heraklion | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
31.10.98, 25 lat
22548 $
31.10.98, 25 lat
22548 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Sean Hodkin vs. Dominik Recek - Wzajemne mecze
09.11.20 | 2. runda klasyf. | Sean Hodkin | Dominik Recek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Heraklion | twarda |
Sean Hodkin form & Dominik Recek form
Sean Hodkin - ostatnie mecze
M25 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Marcus Walters | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. David Quayle | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Finn Bass | 6-4, 6-74, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Christopher Papa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jibran Akhtar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Vives Martinez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Adam Heinonen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Alexander Blockx | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Anthony Wright | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jack Trattles | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Freddy Blaydes | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Henry Searle | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Daniel Cox | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Finn Bass | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. George Houghton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Luka Petrovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Coquelin | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu |
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |