MECZ
07.08.22 | 2. runda klasyf. | Savelii Shpita | Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-2 | M25 Tbilisi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Savelii Shpita | Oleg Syrovatskiy | |
1. podanie % | 25/39 (64%) | 30/48 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/48 (56%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Savelii Shpita | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Savelii Shpita | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Savelii Shpita | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Savelii Shpita | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Savelii Shpita | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Savelii Shpita | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Savelii Shpita | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Oleg Syrovatskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Savelii Shpita | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Rosja
07.08.05, 18 lat
07.08.05, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kazachstan
23.07.03, 20 lat
23.07.03, 20 lat
Savelii Shpita vs. Oleg Syrovatskiy - Wzajemne mecze
07.08.22 | 2. runda klasyf. | Savelii Shpita | Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Tbilisi | twarda |
Savelii Shpita form & Oleg Syrovatskiy form
Savelii Shpita - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Finn Bass | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anurag Agarwal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vardan Manukyan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Massimo Brambati | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Novak (2003) | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. George Tsivadze | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roman Ruenger | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jake Bhangdia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Santoro-Fergusson | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yousef Khamis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Faris Hadir Jr | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lennon Roark Jones | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Capacci | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rome - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.12.22 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Lucas Andriamasilalao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Raghav Singh Panwar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Igor Trunov | 6-1, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu |
Oleg Syrovatskiy - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Aristarkh Safonov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nishith Naveen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Egor Agafonov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 4-6, 7-5, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Mao | 3-2, Nathan Mao - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Theo Herrmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Cayre | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jonas Schaer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.22 2. runda klasyf. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Leon Giorgi Sarishvili | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Majun Li | 7-62, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Piotr Pawlak | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |