MECZ
06.01.22 | 2. runda | Mukund Sasikumar | Denis Yevseyev | 6-3, 6-2 | Forli 1 | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mukund Sasikumar | Denis Yevseyev | |
1. podanie % | 31/53 (58%) | 34/47 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/31 (77%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 6/13 (46%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/47 (47%) | 16/53 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mukund Sasikumar vs. Denis Yevseyev - Wzajemne mecze
10.05.22 | 1. runda | Denis Yevseyev | Mukund Sasikumar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Shymkent 1 | ceglana |
06.01.22 | 2. runda | Mukund Sasikumar | Denis Yevseyev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Forli 1 | halowa |
09.01.19 | 3. runda | Denis Yevseyev | Mukund Sasikumar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Da Nang | twarda |
Mukund Sasikumar form & Denis Yevseyev form
Mukund Sasikumar - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Adam Walton | - | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |