MECZ
10.09.20 | 1. runda | Sarp Agabigun | Goran Markovic | 7-64, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Goran Markovic | |
0-0, 0-30 | ||
Sarp Agabigun | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Goran Markovic | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Goran Markovic | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Sarp Agabigun | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Goran Markovic | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Sarp Agabigun | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-5 | Goran Markovic | |
0-0, 0-30 | ||
Sarp Agabigun | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
(0) | Goran Markovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
Sarp Agabigun | (1) | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
Sarp Agabigun | (2) | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
(3) | Goran Markovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
(4) | Goran Markovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
(5) | Goran Markovic | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
Sarp Agabigun | (6) | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Sarp Agabigun | 0-0 | |
1-0 | Goran Markovic | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarp Agabigun | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
2-1 | Goran Markovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Sarp Agabigun | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Goran Markovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Sarp Agabigun | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Goran Markovic | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarp Agabigun vs. Goran Markovic - Wzajemne mecze
10.09.20 | 1. runda | Sarp Agabigun | Goran Markovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
22.03.17 | 1. runda | Goran Markovic | Sarp Agabigun | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | Turkey F11 | ceglana |
Sarp Agabigun form & Goran Markovic form
Sarp Agabigun - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya Challenger - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.01.23 1. runda | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Goran Markovic - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
12.09.20 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Aldin Setkic | 0-6, 3-5 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Dusan Rajic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Mirza Basic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Yanais Laurent | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.20 1. runda | vs. Goran Zivotic | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Nerman Fatic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Thomas Fancutt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ko Suzuki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. David Barclay | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Yohan Sung | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Bart Stevens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Markus Eriksson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. George Botezan | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.19 2. runda | vs. Simon Yitbarek | 7-67, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Bucaramanga - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Rodrigo Echavarria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Jeroen Vanneste | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Roko Horvat | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Murcia - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Nik Razborsek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F5 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Karl Friberg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vietnam F4 - twarda | ||||
22.10.18 1. runda | vs. Roman Safiullin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Germany F15 - dywanowa | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |