MECZ
22.05.23 | 2. runda klasyf. | Samuil Konov | Radoslav Shandarov | 6-3, 6-3 | M15 Pazardzhik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
07.12.02, 21 lat
07.12.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
11.07.96, 27 lat
11.07.96, 27 lat
Samuil Konov vs. Radoslav Shandarov - Wzajemne mecze
22.05.23 | 2. runda klasyf. | Samuil Konov | Radoslav Shandarov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Pazardzhik | ceglana |
Samuil Konov form & Radoslav Shandarov form
Samuil Konov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Radoslav Shandarov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Greece F6 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F2 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - krecz | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F30 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F29 - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F1 - twarda | ||||
10.05.17 1. runda | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Denislav Prodanov | 6-0, 2-6, 7-613 | szczegóły meczu |