MECZ
12.05.22 | 2. runda | Samuel Vincent Ruggeri | Alex Barrena | 6-3, 6-0 | M15 Ulcinj | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Samuel Vincent Ruggeri | Alex Barrena | |
1. podanie % | 25/45 (56%) | 30/40 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/25 (64%) | 12/30 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/20 (60%) | 1/10 (10%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/40 (68%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Samuel Vincent Ruggeri vs. Alex Barrena - Wzajemne mecze
12.05.22 | 2. runda | Samuel Vincent Ruggeri | Alex Barrena | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Ulcinj | ceglana |
Samuel Vincent Ruggeri form & Alex Barrena form
Samuel Vincent Ruggeri - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 4-1, Edoardo Lavagno - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adam Gabor Szoke | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 5-2, Alexey Zakharov - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-73, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Guy Den Ouden | 6-0, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Giustino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Joao Sousa | 6-75, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu |
Alex Barrena - ostatnie mecze
M25 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |