MECZ
09.03.21 | Klasyf. | Samuel Brosset | Jan Kupcic | 6-2, 6-2 | M15 Porec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Samuel Brosset | Jan Kupcic | |
1. podanie % | 39/52 (75%) | 22/47 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/39 (64%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 11/25 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/47 (55%) | 19/52 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jan Kupcic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samuel Brosset | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jan Kupcic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samuel Brosset | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Jan Kupcic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Samuel Brosset | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Jan Kupcic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Samuel Brosset | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jan Kupcic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Samuel Brosset | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jan Kupcic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Samuel Brosset | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jan Kupcic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Samuel Brosset | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jan Kupcic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Samuel Brosset | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
14.04.01, 22 lat
14.04.01, 22 lat
Samuel Brosset vs. Jan Kupcic - Wzajemne mecze
09.03.21 | Klasyf. | Samuel Brosset | Jan Kupcic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Porec | ceglana |
Samuel Brosset form & Jan Kupcic form
Samuel Brosset - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tim Handel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Antoine Berger | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Cooper | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tom Gonindard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charles Pilet | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-75, 1-5, - Samuel Brosset - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sander Jong | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Yunseok Jang | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Congsup Congcar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jake Delaney | 7-5, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Emile Hudd | 6-3, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.12.23 2. runda klasyf. | vs. Jonty Giesen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jayden Court | 6-4, 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Jack Loutit | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Daniel Brown | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Beamish | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Maksim Shin | 2-6, 0-1, - Samuel Brosset - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Felipe Mikkelsen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Michael Vrbensky | 3-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Jan Kupcic - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Duje Markovina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Emanuele Mazzeschi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emanuel Ivanisevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Stefano D'Agostino | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Basic | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 6-1, 2-2, Marko Nikolic - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
05.03.24 2. runda klasyf. | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Iemmi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Thomas Gerbaud | 5-7, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yassin Hassan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Stepan Pecak | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. George Gregoriou | 6-2, 2-0, George Gregoriou - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. David Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Karim El Feky | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maj Premzl | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. John Sperle | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Peter Hampe | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |